Vyčlenenie priestoru v novom domove pre šteniatko

Vyčlenenie priestoru v novom domove pre šteniatko

27.september 2021

Vyčlenenie priestoru pre šteňa mu pomôže rýchlejšie sa adaptovať v novom domove a umožní mu cítiť sa chránené, v bezpečí a pripravené na spánok.

Výcvik šteniatka

Výcvik šteniatka

20.september 2021

Psy sú veľmi vnímavé na rozkazy. Vaše šteňa bude ešte poslušnejšie, ak budete mať dôverný vzťah. Majiteľ psa sa musí správať ako vodca, musí byť konkrétny a dobre zrozumiteľný.

Výber zdravej výživy pre psa

Výber zdravej výživy pre psa

13.september 2021

Úloha výživy šteňaťa je poskytovať živiny nevyhnutné pre zdravý rast. Starostlivo vyberané a odmerané živiny prispievajú k optimálnemu tráveniu a zdraviu.

Starostlivosť o srsť psíkov

Starostlivosť o srsť psíkov

8.september 2021

Zdravie, strava a vitalita psíkov sa odráža aj vo vzhľade ich srsti. Ak má psík lesklú a zdravú srsť, pôsobí to zdravo a silne. Ak by sme sa o psíka nestarali mohol by vyzerať veľmi zanedbane. Keďže psy veľmi rady behajú po rôznych terénoch, hrajú sa vo vode a potom behajú po blate, všetky tieto nečistoty sa zachytávajú na ich srsti. Samozrejme, že základom ich dobrej srsti je aj kvalitná strava.

Ako správne vybrať šampón na psa s problémami

Ako správne vybrať šampón na psa s problémami

7.september 2021

Ak máte bytového psa, kúpanie raz do mesiaca bude úplne stačiť. Takto sa jeho pokožka nebude zbytočne vysušovať, no zároveň bude čistý. V prípade, že je váš pes vonku, tak ho stačí kúpať raz za 3 mesiace. Ďalším dôležitým faktorom, ktorý sa týka kúpania je šampón. Precitlivelá pokožka, tvorba lupín, ekzémy a iné problémy postihujú aj našich štvornohých priateľov.

späť
ďalej
Strana 1 / 4
1 2 3 4
Dnes je 28.september 2021, meniny má Václav, zajtra Michal, Michaela
+421 948 24 00 24