N&D QUINOA, NOVÁ LÍNIA FUNKČNÉHO KRMIVA BEZ OBSAHU OBILNÍN NA OBNOVU ZDRAVIA.

N&D QUINOA, NOVÁ LÍNIA FUNKČNÉHO KRMIVA BEZ OBSAHU OBILNÍN NA OBNOVU ZDRAVIA.

22.február 2020

Z majiteľov psíkov a mačiek sa stávajú v dnešnej dobe odborníci na výživu. V minulosti jednoduché rozhodovanie medzi stravou zo stola a modernou formou suchého krmiva pre zvieratá respektíve konzervami dnes nahradilo jedlo pre zvieratá rôznej kvality, nutričných hodnôť a špecializácie. Bežný človek sa v tom pomaly stráca. Z tohto dôvodu si priblížime jednotlivé rady rôznych krmív. Začíname

N&D QUINOA

Granule pre mačky

Granule pre mačky

12.november 2019

Vyberte si tú najlepšiu výživu pre Vášho mačacieho priateľa

Určite ste počuli, že naši mačací priatelia sú vyberavý a radšej trpia hladom, len aby zjedli niečo čo im nechutí. Akva24 Vám preto ponúka širokú škálu krmív prémiových značiek ako je Royal Canin, Carnilove, Brit. Granule pre mačky sú dostupné v mnohých príchutiach a obsahujú potrebné živiny a vitamíny. V ponuke máme granule pre mačky všetkých plemien, veľkosti, veku ako aj pre mačky kastrované. Určite si vyberiete správne krmivo pre vášho mačacieho kamaráta.

Ako vyčistiť akvárium

Ako vyčistiť akvárium

4.november 2019

S prevádzkou akvária je spojená tiež starostlivosť, ktorá sa netýka len kŕmenie a zastrihávanie rastlín. K tomu, aby bolo vaše akvárium pýchou je nutné akvárium čistiť a to nielen z dôvodu znečisťovania rybami, ale tiež kvôli nadbytočnému krmivu, ktoré sa vo vode rozkladá, a kvôli rastlinám, ktoré nemusia vždy len prosperovať. Povieme si teda, ako akvárium správne vyčistiť, aby sme rybám vytvorili vhodné podmienky k životu.

Čo potrebujete pre starostlivosť o akvárium

Čo potrebujete pre starostlivosť o akvárium

21.október 2019

Akvaristické pomôcky

Kúpou akvária to len začína. Každý akvarista potrebuje okrem akvária aj pomôcky pre údržbu akvária v top stave.

 

Umiestnenie akvária

Umiestnenie akvária

18.október 2019

Akvárium by rozhodne nemalo stáť pri okne. Priame denné svetlo totiž podporuje tvorbu rias. Vôbec sa nebojte akvárium so skrinkou postaviť k bočnej alebo protiľahlej stene vzhľadom k oknu. O dostatočný prísun svetla sa stará osvetlenie. Navyše, rybky sú plaché, takže im nebude vadiť tmavšie kút a čo najmenej rušné miesto. V prípade, že sa rozhodnete mať nádrž v priestore, zaistite rybkám dostatočné množstvo úkrytov. Nebudú sa v nich schovávať celý deň, ale čas od času si potrebujú tiež oddýchnuť.

späť
ďalej
Strana 1 / 3
1 2 3
Dnes je 13.jún 2021, meniny má Anton, zajtra Vasil
+421 948 24 00 24